STATUT • INFORMACJE • WYPOWIEDZI • TELEWIZJA NARODOWA • POLECANE • WSPARCIE • KONTAKT
www.jabłonowski.plOFIARY I STRATY W ZWIĄZKU Z OBECNOŚCIĄ OBCYCH WOJSK W POLSCE OD 2016 r.

"Jeśli człowiek niszczy jedno życie, to jest tak, jak gdyby zniszczył cały świat. A jeśli człowiek ratuje jedno życie, to jest tak, jak gdyby uratował cały świat"
(Tak zapisano trafnie, chociaż w obcym nam kulturowo talmudzie babilońskim, sanhedryn, 37a. No tak ale wg. tego samego tekstu: "goje (przypis red.: nie żydzi czyli np. Słowianie) to nie ludzie".) :( .

Lista POLSKICH OFIAR I STRAT w związku z obecnością obcych wojsk na terytorium Polski od roku 2016:

1. Pasażer cywilnego samochodu osobowego, 38 lat, ofiara śmiertelna, 7-8 czerwiec 2016 r, zginął na autostradzie A18, koło Świętoszowa, w wyniku zderzenia z ciężarówką-cysterną, prowadzoną przez obcą żołnierkę, włączającą się do ruchu, wracającą z manewrów Anakonda-16 z poligonu w Świętoszowie (woj. dolnośląskie).

2. Kierowca cywilnego samochodu osobowego, wiek nieznany, ciężko rany, 7-8 czerwiec 2016 r, ciężko ranny na autostradzie A18, koło Świętoszowa, w wyniku zderzenia z ciężarówką-cysterną, prowadzoną przez obcą żołnierkę, włączającą się do ruchu, wracającą z manewrów Anakonda-16 z poligonu w Świętoszowie (woj. dolnośląskie).

3. Marek D., 45 lat, ofiara śmiertelna, zginął 1 marca 2017 r. przygnieciony przez ciężarówkę podczas budowy bazy wojskowej w Redzikowie.

Ofiarom śmiertelnym Wieczny Odpoczynek racz dać Panie Boże, Jezu Chryste.

Obecność obcych wojsk na terytorium Polski jest śmiertelnym zagrożeniem dla Polskich obywateli, co udowadniają powyższe wypadki.

Straty materialne:

1. Pociski czołgowe rozsypane na drodze publicznej, miejscowość Piaski w powiecie zielonogórskim, styczeń 2017 r.
2. Wiadukt w Żaganiu, ciężarówka obcych wojsk stacjonujących w Żaganiu uszkodziła miejski wiadukt kolejowym przy ul. Żelaznej, styczeń 2017 r.
3. Bariera drogowa na ul.Sulęcińskiej w Gorzowie Wielkopolskim, styczeń 2017 r.

CDN ?

źródło: różne źródła min. internetowe
Powyższa lista jest pobierzna i wymaga dokładnej weryfikacji.
Jeżeli zauważasz błąd lub znasz dokładne i sprawdzone informacje na temat ofiar i strat w związku z obecnością obcych wojsk na terytorium Polski od roku 2016 to powiadom o tym.

AUDYCJA NT. STRAT I ODSZKODOWAŃ
W ZWIĄZKU Z OBECNOŚCIĄ OBCYCH WOJSK W POLSCE (cz.1)
HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ
(kliknij aby wysłuchać cz.1)


AUDYCJA NT. STRAT I ODSZKODOWAŃ
W ZWIĄZKU Z OBECNOŚCIĄ OBCYCH WOJSK W POLSCE (cz.2)
HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ
(kliknij aby wysłuchać cz.2)STRONA STARTOWA