JESTEM POLAKIEM, WIĘC MAM OBOWIĄZKI POLSKIE † † OJCZYZNĘ WOLNĄ RACZ PRZYWRÓCIĆ DOBRY BOŻE
POLECAMY: TELEWIZJA NARODOWA


Komentarz ROTA-ENDECY
do nagrania z 26 września 2017 na kanale Magna Polonia:
"Wielka Lechia to wielka brednia #1" (pisownia oryg.)Komentarz:

Kto to w ogóle jest te dwa siusiumajtki ? Mogli by się przedstawić na początku.
Wg. prowadzących "poważni ludzie nie chcą się mierzyć z tematami które są niepoważne". Nie przypuszczaliśmy, że Pan Michalkiewicz jest wg. tych dwóch niepoważnych ludzi również człowiekiem niepoważnym skoro próbował zmierzyć się z tematem Wielkiej Lechi. Sądziliśmy, że jest tak poważny jak co najmniej Niemcy albo Rosja. Bardzo ładne koszerne greckie bajeczki ... (sory fakty) opowiedział ten mniejszy na początku, bo bajki i mity ("fantasmagorie") to tylko wg. redaktorów siusiumajtków mogą być słowiańskie a greckie tak często powtarzane to już prawie prawda. No to już wiemy skąd się wziął ubecki bursztyn i topole, ha ha ha. Ten z lewej powiedział w pewnym momencie "Slawizacji" ! Czyli co była jakaś Sławia, Prawia i Nawia ? Słyszycie ? W każdym słowie wypowiadanym nawet przez takich siusiumajtkow słychać echo słowiańskie. Ten z lewej powiedział o "jakichś uniwersytetach w JuEsEj" (usa). Juesejowskie uniwersytety nie są już koszerne ? Podaje tobie chłopcze dokładnie nazwy tych uniwersytetów nr katalogowy i przykładowy link do skanów publikacji które całkowicie przemilczacie:
University of Minnesota,
University of Virginia
MONUMENTA POLONIAE HISTORICA,
original: University of Minnesota Catalog (9930488230001701), original: University of Virginia:

MONUMENTA POLONIAE HISTORICA
Original: University of Virginia


Ale trzeba przyznać, chłopaki z sekty turbokatoli, wyznającej pradawnych ubekitów rzygających Lechitami, że i tak zrobiliście postęp od tej niesławnej spowiedzi Michalkiewicza w konfesjonale u Mossakowskiego, poczytaliście trochę o plemionach Lechickich, trzymać tak dalej.

W 13 minucie i 50 sekundzie tego pierwszego nagrania z cyklu "powiedzmy historycznego" ten mały z lewej znalazł Lechów-Lachów min. u Wincentego Kadłubka i w Latopisie Ruskim, brawo ! Więc jak to !? To Pan Stanisław Michalkiewicz nie czytał tekstów Kadłubka i latopisów ruskich a wypowiadał się jako ekspert w temacie Słowian i Lechi ?

W 20 minucie 30 sekundzie jest mowa o szczęściu Gotów. Goci mają szczęście a my mamy nieszczęście do takich pseudonaukowców, siusiumajtków co wolą opowiadać koszerne bajki greckie a nie nasze słowiańskie. "Pieśni Gotów się zachowały" Tak, pieśni i sagi to wspaniałe źródła ale wybujałych i przesadzonych wspomnień o czynach wodza sponsora: jaką to krotność wrogów zabito albo jaką wielką rybę złowiono. Wiadomo, że każdy lubi przesadzać w chwaleniu, w pieśniach, czynów narodu który karmi pieśniarza, za wyjątkiem takich pasożytów jak te dwa, które dyskredytują wspaniałą przeszłość narodu który ich karmi.

Zauważcie jak jeden z tych siusumajtków ciągle łapie się za pysk i głowę słuchając jak ten drugi gada, nie tak jak oficer (eminencja) prowadząca kazała, i chlapnie od czasu do czasu o mnogości plemion słowiańskich wchodzących w skład Lechi oraz o wielu dokumentach historycznych mówiących nie tylko o istnieniu Słowian i Lechitów ale również o ich ekspansji na półwysep iberyjski czy do Afryki.

W 23 minucie i 23 sekundzie nagrania: Pada stwierdzenie: "Słowianie to Germanie" ! Turbokatole, korzystacie z jakiś funduszy europejskich na swoje pseudo badania ? Od czasu jak unia europejska (IV rzesza niemiecka) "sponsoruje" badania archeologiczne to w Polsce mamy wysyp śladów po plemionach Germańskich, to nie przypadek.

Tyle źródeł podanych przez tego mniejszego siusiumajtka o Słowianach i plemionach Lechickich wygląda imponująco w porównaniu z "jednym znanym mu zapisem" Michalkiewicza o "Burach", "Dakach" i "kapeluszu wielkiego grzyba" u Trajana. Nieszanowna redakcyjo niech się już mistrz Stanisław lepiej wypowiada na inne tematy które nie dotyczą Słowian i Lechi.

W 26 minucie i 30 sekundzie pada hipoteza: Wandalowie w Afryce ! Panie Michalkiewicz co Pan na to ? To może jednak Filistyni wchodzili w szkodę na pole słowiańskiej soczewicy ? Biblia: 2Sm 23,11 "Po nim jest Szamma, syn Agego z Hararu. Pewnego razu zebrali się Filistyni w Lechi. Była tam działka pola pełna soczewicy."

W 29 minucie i 27 sekundzie nagrania jeszcze bardziej odkrywcze stwierdzenie jak na turbokatoli: "LACHOWIE BYLI !" Słyszałeś Michalkiewicz ? Duży postęp chłopaki od ostatniego odcinka DUŻY !

To w końcu Wandalowie wg. tego mniejszego z lewej to Germanie (35 minuta i 35 sekunda) czy Słowianie ? Bo w 26 minucie i 30 sekundzie nagrania Wandalowie wg. tego małego to byli Słowianie. Plącze się chłopok.

Sami sobie (turbokatole) wykazali mnogość plemion słowiańskich zasiedlających Nasze Ziemie, które w naturalny sposób tworzyli Lechicki Wiec. Jest o tym nawet mowa w sagach (Germańskich) z zachodu i północy jak to plemiona słowiańskie łączyły się na wspólne wyprawy i na czas wojen.

Gdyby się Michalkiewicz zastanowił cytując chociażby tego Trajana to zrozumiał by, że właśnie takie pismo "Burów" w obronie "Daków" do cesarza było dowodem takiej konfederacji plemion.

Na podsumowanie:

Jeden z tych siusiumajtków w 35 minucie 50 sekundzie stwierdza: "Dla Wielkiej Lechi miejsca nie było". W nowej Słowiańskiej Lechi nie będzie miejsca dla pasożydów srających w Nasze Lechickie gniazdo.

Czołem Wielkiej Polsce i Słowiańszczyźnie !

ROTA-ENDECY


Działamy min. na podstawie: Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, Art. 54, pkt 1: Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Art. 241 Kodeksu Postępowania Administracyjnego gdzie Ustawodawca zachęca do aktywności obywatelskiej, "Przedmiotem wniosku mogą być w szczególności sprawy ulepszenia organizacji, wzmocnienia praworządności, usprawnienia pracy i zapobiegania nadużyciom, ochrony własności, lepszego zaspokajania potrzeb ludności." Przypominamy również o przepisach zawartych m. in.: w art. 225 KPA: "§1. Nikt nie może być narażony na jakikolwiek uszczerbek lub zarzut z powodu złożenia skargi lub wniosku albo z powodu dostarczenia materiału do publikacji o znamionach skargi lub wniosku, jeżeli działał w granicach prawem dozwolonych. §2. Organy państwowe, organy jednostek samorządu terytorialnego i inne organy samorządowe oraz organy organizacji społecznych są obowiązane przeciwdziałać hamowaniu krytyki i innym działaniom ograniczającym prawo do składania skarg i wniosków lub dostarczania informacji - do publikacji - o znamionach skargi lub wniosku."